• 8 sierpnia 2022

Zegarek to nieodłączna część stylizacji wielu mężczyzn. Elegancki zegarek o ponadczasowym designie to ważny element męskiego wizerunku. Sukcesywnie każdego roku wzrasta ilość kultowych modeli zegarków uznanych marek, które kuszą niezawodnym mechanizmem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. 

W zestawieniu znalazły się modele z średniej oraz wyższej półki cenowej. Ranking ten powstał w oparciu o opinie klientów oraz ilość sprzedanych egzemplarzy. Zestawienie odzwierciedla współczesne trendy i świadczy o aktualnym guście większości mężczyzn. 

  • Diesel MrDaddy 2.0 DZ7370 - posiada mechanizm kwarcowy, datownik, na którym możliwe jest ustawienia czasu w 4 strefach. Szkiełko wykonane ze stali, podobnie jak bransoleta, które powlekana jest tworzywem sztucznym. Posiada oryginalne opakowanie oraz wygląd, który plasuje go na szczycie rankingu, ze względu na nowoczesność oraz wysoką jakość. 
  • Szturmanskie Gagarin 2609-3725127 - zegarek męski napędzany za pomocą mechanizmu mechanicznego z manualnym naciągiem. Posiada tarczę koloru beżowego, która nakryta jest przez szkiełko mineralne. Zegarek wykazuje wodoszczelność na poziomie  5 ATM (50m). Oznacza to, że z zegarkiem można swobodnie brać prysznic, jednak nie zaleca się w nim pływać. Pewnym plusem tego zegarka jest przeszklony dekiel, który daje możliwość oglądania pracy mechanizmu zegarka. 
  • Casio Edifice EF-527D-1AVEF - połączenie funkcjonalności z ciekawym wzornictwem to cechy wyróżniające. Zegarek ten występuje w kolekcji Edifice. Japoński mechanizm zegarka sprawia, że jest on jednym z najlepszych zegarków na świecie. Casio produkuje bowiem zaawansowane sprzęty elektroniczne na wszystkich kontynentach.
  • Festina Extra F20248/2 - zegarek posiada skórzany pasek, zaś jego tarcza pokryta jest stalą szlachetną antyalergiczną, która nie wywołuje absolutnie żadnych reakcji alergicznych i podrażnień skóry. Model ten wyróżnia się okrągłą kopertą oraz mechanizmem kwarcowym, który jest zasilany baterią. 
  • Lorus Classic RL427AX9G - zegarek męski, który jest połączeniem funkcjonalności oraz ciekawego wzornictwa, posiada szeroką kopertę. Klientami marki Lorus są przede wszystkim osoby ceniące sobie wysoką jakość oraz wykonanie z zachowaniem atrakcyjnej ceny. Zegarki przykuwają uwagę niezwykle eleganckim designem. 
  • Festina Extra F20250/1 - jeden z najbardziej klasycznych zegarków męskich, który wybierany jest przez mężczyzn ceniących sobie proste i luksusowe wzornictwo. Zegarek posiada pasek wykonany ze stali nierdzewnej. Jego typ to: analogowe. Zegarek pochodzi z kolekcji: EXTRA.
  • Casio Lineage LCW-M170D-1AER - model zegarka, który zalicza się do rodziny Waveceptor. Posiada szeroką kopertę. Japońska precyzja oraz najwyższy poziom wykonania sprawia, że zegarek jest rozchwytywany na wszystkich kontynentach.
Top