• 28 listopada 2022

Zamiast przyjmować tabletki czy kapsułki niewiadomego pochodzenia oraz działania, warto szukać prostych i sprawdzonych metod na podniesienie libido. Seler naciowy jest warzywem, które zawiera szereg dobroczynnych związków oraz feromony, które przyciągają uwagę płci przeciwnej. Sok z selera naciowego poprawi potencję oraz pobudzi sferę seksualną. 

Seler naciowy jako nieliczne warzywo posiada nieskończone zasoby feromonów, związków chemicznych, które wpływają na ośrodek centralnego układu nerwowego, pobudzając sferę seksualną. Zjedzenie nawet niewielkiej ilości selera naciowego wpływa na wydzielenie androsteronu oraz androstenolu. 

Seler naciowy na potencję

Seler naciowy wykazuje bogactwo aminokwasów m.in argininy, która odpowiedzialna jest za rozkurczanie naczyń krwionośnych. W ludzkim organizmie arginina przekształcana jest w tlenek azotu, który to przyczynia się do usprawnienia przepływu krwi, wzmacniając doznania oraz odczucia seksualne. Panowie, którzy borykają się z impotencją, koniecznie do swojej diety powinny wdrożyć picie soku z selera naciowego, który wzmocni ich organizm i sprawi, ze odzyskają utraconą formę. 

Seler korzeniowy na potencję

Mężczyźni posiadający problem z własną sprawnością seksualną powinni częściej sięgać po seler korzeniowy, który wykazuje prawdziwe bogactwo kwasu foliowego, witamin z grupy B, witaminy K oraz witaminy C. W odmianie naciowej selera można także znaleźć ilości beta-karotenu oraz prowitaminy A. Jego naturalne właściwości zwiększają potencję, co jest spowodowane wytwarzaniem większej ilości męskiego hormonu. Co ciekawe, seler wykazuje podobnie działanie do środków dostępnych w aptece, które uznawane są za suplementy na erekcję. Seler jest przede wszystkim zdrowszą alternatywą, ponieważ jest warzywem i nie wywołuje absolutnie żadnych skutków ubocznych. Jego naturalne działanie wspomaga pracę nie tylko układu hormonalnego i rozrodczego. Seler działa stymulująco na krążenie co przekłada się na lepsze ukrwienie narządów płciowych. 

Sok z selera naciowego - jak przyrządzić

Spożywanie surowego selera naciowego pozwala przyjmować pełną ilość jego cennych związków. Jeżeli jedzenie surowego selera sprawia trudności, można z niego przygotować sok lub koktail. Aby załagodzić aromat selera, warto połączyć go z jabłkiem. A zatem do sokowirówki należy wrzucić 3 jabłka i 3 łodygi selera naciowego. Równie wartościowym rozwiązaniem jest przygotowywanie surówek na bazie selera naciowego.

Top